e-mail:

Nasza oferta

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania serwisów WWW i hostingu (utrzymywania ich na serwerach WWW). Dzięki partnerskiej współpracy z kilkoma zaprzyjaźnionymi firmami jesteśmy wstanie Państwu zaoferować także profesjonalne prace z dziedziny DTP, m.in. tworzenie logotypów, plakatów. Wszystkie projekty zachowują spójną szatę graficzną i kolorystykę co pozwala sprawnie budować świadomość marki, produktu lub usługi.

Zajmujemy się Tworzeniem serwisów WWW o różnym stopniu skomplikowania od prostych i niedrogich stron wizytówek, poprzez serwisy posiadające możliwość samodzielnej aktualizacji treści (CMS) za pomocą prostego w użyciu i wygodnego panelu administratora po duże aplikacje internetowe biznesowe będące informatycznym kręgosłupem firmy.
Kładziemy duży nacisk na łatwość obsługi, bezpieczeństwo, wygląd oraz szybkość działania aplikacji, wyłącznie aplikacje spełniające te kryteria mają większą szanse zaistnieć w sieci. Dzięki stosowaniu norm sieciowych (W3C), przemyślanej strukturze oraz kilku technikom uwypuklającym pożądane słowa kluczowe, budowane przez nas strony są przyjazne dla wyszukiwarek internetowych i dla mało konkurencyjnych haseł, nie wymagają długotrwałego pozycjonowania, aby uzyskać niezłe miejsce na liście wyników.

Jak przebiega nasza współpraca?

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się znami.

W dziale aplikacje internetowe prezentujemy Państwu zbiór kilku aplikacji, które zwykle wykorzystujemy (czasem z pewnymi modyfikacjami) w naszych projektach.